
Se sluníčkem na integračním běhu Coca-Coly
Pod heslem „Jedna míle za úsměv“ se do integračního běhu Coca-Coly pro dobrou věc zapojilo devět charitativních organizací. Všichni zúčastnění se při tomto emocionálně nabitém běhu dokázali nejen výrazně vyjádřit, ale také si užít spoustu legrace a skvělé atmosféry.
I psi byli letos stále více zapojeni. Mistři i čtyřnozí přátelé se přihlásili s vlastní startovkou a zároveň tak podpořili charitativní dárcovské organizace.
Počasí s jasným sluncem a modrou oblohou přispělo k atmosférické atmosféře, kterou všichni cítili. Thomas Geierspichler se také nechal unést širokým úsměvem, který diváky i účastníky navíc motivoval.
Opět se uskutečnil dojemný běh a Salcburský maratonský tým je vděčný za každého účastníka, který se obětavého běhu s přidanou hodnotou zúčastnil!
